Konsultavimas

Planuojate kurti turinį ar podkastą, tačiau nežinote, kaip tinkamai pradėti. Galbūt jau esate pradėję savo Youtube kanalą, tačiau nesulaukiate norimo rezultato. Mūsų komanda pasiruošusi padėti su idėjomis bei strategijomis, kaip tai padaryti optimaliai ir efektyviai. Video turinys labai svarbus, tačiau ne ką svarbesnis yra jo pateikimas: video, audio ir photo vizualai, montavimas bei pavadinimo sukūrimas. Didelė dalis sėkmės priklauso nuo to, kaip atliekama analitikos analizė ir turinys pritaikomas auditorijai.

Kaina nuo 150€/val.

Prodiusavimas

Jūsų tikslas sukurti produktą, kuris rinktų peržiūras, būtų kokybiškas, įdomus bei patrauklus žiurovams, bet tam nenorite skirti savo laiko ir resursų? Prodiusavimo paslauga yra skirta būtent Jums. Mes pasiimame viso projekto kuravimą, priežiūra, strategijos bei įdėjų generavimą. Jums reikia pasiruošti laidai, nusifilmuoti, o visa kita padarysime mes.

Kaina nuo 250€/video

"NT Be Grimo"

Projektas su kuriuo dirbame nuo pirmo podkasto kūrimo. Sukūrėme unikalų podkasto studijos įvaizdį, kuris yra skirtas tik šiai laidai. Kiekvieną laidą redaguojame, rekomenduojame temas bei klausimus, kuriuos reikėtų aptarti laidoje. Patariame, kaip laidoje kurti dinamiką ir toną. Po laidos montuojame video medžiagą, kuriame anonsą iš geriausių laidos kadrų, sukuriame reels Instagram ir Facebook, thubmnail'ą Youtube platformai, pavadinimą bei Sptofiy audio file'ą.

Rezultatai

Įrašius 6 podkastus visai komandai pavyko sugeneruoti 3,300 naujų sekėjų, 140,000 peržiūrų per 3 mėnesius. Kanalui nebuvo skirta jokio reklaminio biudžeto, viskas pasiekta organiškai. Vidutinis laidos peržiūrų kiekis yra 10,000, o vidutinė laiko trukmė apie 16-17 min.

"Tapk Geresniu"

Projektas su kuriuo dirbame nuo pirmos dienos. Kuriant laidą darėme viską: anonsinių treilerių kūrimas su grafikos ir garso dizainu, Instagram reels kūrimas su titrais ir grafikomis, laidos sceninis įvaizdis, montavimas, video redagavimas, thumbnail kūrimas, pavadinimų generavimas, peržiūrų didinimas ir analitikos analizė.

Rezultatai

Sukūrėme daugiau nei 40 laidų ir per šį laiką turime stulbinančių pasiekimų: 17,500 naujų sekėjų, laida peržiūrėta 3,5 milijonų kartų, vidutinė peržiūros trukmė yra apie 23-25 minutės.

Reikia konsultacijos?

Konsultacijas ir prodiusavimo paslaugas teikiame nuotoliu arba gyvai Vilniaus mieste.

Mus rasite