Mūsų klientai

Klientai su kuriais dirbame ilgą laiką ir sėkmingai kuriame vaizdo turinį kartu.

Mūsų klientų atsiliepimai

Ne kartą nuomavausi studiją ir galiu palikti tik geriausius atsiliepimus. Visa reikiama įranga ir komanda, tiek įvairių video filmavimams, tiek podcastams, tiek LIVE transliacijoms. Rekomenduoju!

Gintaras Pociūnas

Šešis metus filmuoju savo yt kanalui ir per tiek laiko pasikeitė ir sekėjai ir jų interesai ir kai gavau progą filmuoti Vilnius in record tai toks atgimimas man ir mano kanalui. Noriu pasidžiaugti, kad su pilnai įranga aprūpinta studija, kuri padaroma unikaliai pritaikyta tau, tu dar gali gauti Artūro ilgametę yt patirtį ir supratimą. Recomenduoju tiek pradedantiems tiek patyrusiems

Jurgis Adomavičius

★★★★★
★★★★★

Viskas super. Patogu. Pilna reikalingos įrangos.

Artūras Rimkus

Radome tai ko ieškojom - profesionalos paslaugos ir viskas vienose rankose! Puikiai įgyvendinamas mūsų NT Be Grimo podcast projektas.

Ignas Zabarauskas

★★★★★
★★★★★

Mūsų klientų kanalai

NT Be Grimo

Klientai, kuriems padedame su laidos filmavimu bei montavimu. Užsiimame jų prodiusavimu, video redagavimu, įvaizdžio formavimu bei Youtube kanalo priežiūra ir augimu.

Pagal Jurgį

Klientas, kuriam sukūrėme apžvalgos studijos įvaizdį filmavimui, padedame su video montavimu.

Tapk Geresniu

Ilgalaikis klientas, kuris sukūrė vir 40-ies podcastų mūsų studijoje. Jam filmuojame, montuojame bei kuriame reels formatu video turinį bei ypatingą dėmesį skiriame anonso montavimui su grafikos dizainu.

Röntgen

Klientas, kuriam filmuojame bei montuojame podcastus verslo tema, padedame su reels kūrimu.

Comma PR

Padėjome su studijos bei įrangos nuoma.

Susisiekite

Turite idėją? Dėl nuomos ir paslaugų kainų susisiekite užpildę formą.

Mus rasite