Mūsų teikiamos paslaugos

TINKLALAIDŽIŲ FILMAVIMAS

Mūsų studijoje galime įgyvendinti Jūsų podcasto filmavimą išsiskiriant iš minios. Galime paruošti studiją taip, kad ji nepasikartotų su kitais kūrėjais. Jūs galite atsinešti norimos atributikos, kurią galime pakabinti ant sienų, pastatyti filmavimo aikštelėje, kas suteiks laidai išskirtinumo. Podcastus galime filmuoti nuo 2 iki 4 asmenų. Tam yra visa reikiama įrangą, Jums rūpintis niekuom nereikia. Jūsų darbas ateiti ir nusifilmuoti, visa kita padarysime mes: studijos paruošimas, priežiūra filmavimo metu, video redagavimas ir montavimas, reels it thumbnail kūrimas, garso takelio paruošimas bei konsultavimas.

Kaina nuo 220€

VIDEO MEDŽIAGOS MONTAVIMAS

Mes didelį dėmesį skiriame video redagavimo kokybei. Studijoje redaguojame Jūsų siųstą bei filmuota mūsų studijoje medžiagą. Atliekame podcastų, video blogų, reklaminių klipų, trumpų video, apžvalgų, mokymų ir kitus video montavimus.

Kaina nuo 60€

Kartais norisi pradėti, tačiau nežinote tinkamos strategijos ar subtilybių, kaip tinkamai paruošti turinį, jog jis būtų žiūrimas? Mūsų komanda padės su prodiusavimu ir viso projekto kuravimu. 9 metai patirties su sėkmingais ir žiūrimais podcastais, laidomis, vlogais. Žinome, kaip padaryti turinį, kad jis būtų įdomus, žiūrimas ir matomas Youtube platformoje. Prodiusavimo paslaugos apima įvaizdžio formavimą, pasiruošimą laidai, klausimų kūrimą, temos išgryninimą, patarimus pokalbiui, video redagavimą, klaidų taisymą, thumbnail kūrybą, pavadinimo konstravimą bei Youtube analizę įkėlimo laikams bei algoritmams gerinti.

Kaina nuo 150€

PRODIUSAVIMAS IR KONSULTAVIMAS
black laptop computer
black laptop computer
two people sitting during day
two people sitting during day
Šešis metus filmuoju savo yt kanalui ir per tiek laiko pasikeitė ir sekėjai ir jų interesai ir kai gavau progą filmuoti Vilnius in record tai toks atgimimas man ir mano kanalui. Noriu pasidžiaugti, kad su pilnai įranga aprūpinta studija, kuri padaroma unikaliai pritaikyta tau, tu dar gali gauti Artūro ilgametę yt patirtį ir supratimą. Recomenduoju tiek pradedantiems tiek patyrusiems

- Jurgis Adomavičius
★★★★★

Susisiekite

Turite idėją? Dėl nuomos ir paslaugų kainų susisiekite užpildę formą.

Mus rasite