Studijoje turime

Įranga

4 x profesionalios Sony kameros

4 x profesionalūs Rode mikrofonai

Rode audio įrašymo pultas

Blackmagic video įrašymo pultas

2 x Amaran 200x S apšvietimo lempos

6 x kryptinės RBG lempos

2 x sceninės RGB lempos (35cm skersmens)

6 x sceninės RGB lempos (20cm skersmens)

Podcastai

Apžvalgos

Reklamos

LIVE transliacijos

Reels tipo video

Mokymai

Turinio tipai
Galimybės

Operatoriaus paslaugos

Video montavimas

Įrašai iš karto po filmavimo

Filmavimai iki 4 asmenų

Audio įrašymas tylioje studijoje

Mokymų filmavimas prie TV ekrano

Audio file'ų redagavimas

Mūsų studijos įvaizdžiai

Podcastas (2-3 asmenys)

Turime galimybę filmuoti jūsų podcastus 2-3 asmenims, tam yra paruošti du krėslai, sofa kartu su profesionaliais mikrofonais, profesionaliomis kameros ir tobulu apšvietimu kiekvienam skoniui. Galime keisti užuolaidų spalvą (tamsi ir šviesi), atidengti arba uždengti TV ekraną pagal poreikį, keisti apšvietimo spalvas ir ryškumą. Studijoje galite atsinešti savo norimos atributikos, kurią pastatysime ar pakabinsime filmavimo metu. Tai sukurs unikalumą ir išskirtinumą tarp kitų podcastų.

Podcastas (3-4 asmenys)

Turime galimybę filmuoti jūsų podcastus 3-4 asmenims, tam yra paruoštas rudas arba baltas stalas ir kėdės kartu su profesionaliais mikrofonais, profesionaliomis kameros ir tobulu apšvietimu. Galime keisti įvaizdį už nugaros priklausomai nuo poreikio tarp šviesių, tamsių užuolaidų. Rekomenduojama atnešti savo atributikos, kad padaryti podcastą išskirtiniu.

Apžvalgos (1-2 asmenys)

Turime galimybę filmuoti apžvalgas jūsų pasirinktoms temoms, tam yra paruoštas stalas ir kėdės, sofa ar krėslai kartu su profesionaliais mikrofonais, profesionaliomis kameros ir tobulu apšvietimu. Apžvalgą galime daryti prie garso izoliaciją sugeriančios sienos, baltos sienos, šviesių ar tamsių užuolaidų, rodant vaizdą per TV ekraną ar be jo. Rekomenduojame atsinešti savo išskirtinos atributikos, kurią galime pakabinti ar pastatyti studijoje kuriant išskirtinę aplinką Jūsų apžvalgoms.

Reklama, Reels tipo video

Turime galimybę filmuoti reklamas, studijos paruošimas būtų pritaikomas pagal jūsų poreikius. Dabar populiaru filmuoti reels formato trumpus video į Instagram / TikTok paskyrą. Tai galima daryti mūsų studijoje imituojant podcast tipo pokalbį. Filmavimo metu galima pagaminti daug trumpų įrašų ilgam laikui. Taip pat siūlome filmuoti mokymus, pristatymus prie TV ekrano bei palengvinti darbą turime suflerį, kurio pagalba galima skaityti tekstą ir sutrumpinti filmavimo laiką.

Susisiekite

Turite idėją? Dėl nuomos ir paslaugų kainų susisiekite užpildę formą.

Mus rasite